O nas

Centrum Medyczne Borowiczki Sp. z o.o

47577770_Subscription_XXL (17)

Centrum Medyczne Borowiczki powstało w 1999 roku. Placówka działa w oparciu o najwyższe standardy etyczne i realizuje misję troski o zdrowie pacjentów. Centrum Medyczne Borowiczki stale rozwija się inwestując w rozwój pracowników, infrastrukturę oraz sprzęt medyczny.

Ambulatoryjne świadczenia zdrowotne w zakresie:
– Poradni Lekarza POZ
– Poradni Pielęgniarki POZ
– Poradni Położnej POZ
– Poradni Stomatologicznej
– Pielęgniarskiej Opieki Długoterminowej
– Gabinetu Diagnostyczno-Zabiegowego i Punktu Pobrań Laboratoryjnych
– Punktu Szczepień
– Poradni Medycyny Pracy
– Dzienny Dom Opieki Medycznej

W Centrum Medycznym Borowiczki  realizujemy programy profilaktyczne:

Program profilaktyki raka szyjki macicy (cytologia),
Program profilaktyki chorób układu krążenia CHUK,
Program profilaktyki gruźlicy,

Realizujemy Program Profilaktycznych szczepień przeciw grypie.
Profilaktycznych szczepień przeciw meningokokom,
Program Profilaktycznych szczepień przeciw pneumokokom dla dzieci,
Program Profilaktycznych szczepień przeciw HPV dla dziewczynek.

Prowadzimy szczepienia przeciw SARS-CoV-2
Prowadzimy program profilaktyczny uzależnienia od tytoniu.

W placówce można skorzystać z usług lekarza rodzinnego, stomatologa, pielęgniarskiej opieki długoterminowej oraz licznych programów profilaktycznych. Ponadto w przychodni można skorzystać z leczenia ran przewlekłych oraz leczenia uzależnień od tytoniu. W placówce prowadzone są badania profilaktyczne pracowników – Medycyna Pracy. Dzięki współpracy z laboratorium w Centrum Medycznym Borowiczki możliwe jest wykonanie badań krwi, moczu itp. W przychodni zlokalizowane są punkt pobrań, gabinet zabiegowy oraz punkt szczepień.

Kadra Centrum Medycznego Borowiczki to wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy służą pacjentom swoim doświadczeniem i wiedzą. Przychodnia posiada nowoczesny sprzęt do przeprowadzania badań podstawowej opieki zdrowotnej, zabiegów stomatologicznych, leczenia ran, EKG.

Z myślą o dzieciach i ich komforcie w Centrum Medycznym Borowiczki funkcjonuje kącik dziecięcy, gdzie maluchy oczekujące na wizytę mogą się pobawić.

W pobliżu Centrum Medycznego Borowiczki działa Miejski Ośrodek Opieki Społecznej, świetlica Promyczek, biblioteka, sklep spożywczy oraz kwiaciarnia.

Pacjenci mogą korzystać z przestronnego parkingu przed przychodnią. Dojazd do Centrum Medycznego Borowiczki możliwy jest również komunikacją miejską – autobusami linii 3 i 4.

Warto wiedzieć
Punkt pobrań laboratoryjnych
Gabinet zabiegowy
Wyniki on-line

W Centrum Medycznym Borowiczki można samodzielnie sprawdzić wynik badań on-line. Wystarczy wejść na stronę ziplaboratoria.pl/wyniki-on-line/, kliknąć w zakładkę wyniki on-line w lewym górnym rogu. Następnie należy wpisać numer PESEL oraz numer badania, co pozwoli pobrać wyniki.

Skip to content