O nas

Centrum Medyczne Borowiczki Sp. z o.o

47577770_Subscription_XXL (17)

Przychodnia Centrum Medyczne Borowiczki powstała w 1999 roku. Placówka działa w oparciu o najwyższe standardy etyczne i realizuje misję troski o zdrowie pacjentów. Centrum Medyczne Borowiczki stale rozwija się inwestując w rozwój pracowników, infrastrukturę oraz sprzęt medyczny.

W placówce można skorzystać z usług lekarza rodzinnego, stomatologa, pielęgniarskiej opieki długoterminowej oraz licznych programów profilaktycznych. Ponadto w przychodni można skorzystać z leczenia ran przewlekłych oraz leczenia uzależnień od tytoniu. W placówce prowadzone są badania profilaktyczne pracowników – Medycyna Pracy. Dzięki współpracy z laboratorium w Centrum Medycznym Borowiczki możliwe jest wykonanie badań krwi, moczu itp. W przychodni zlokalizowane są punkt pobrań, gabinet zabiegowy oraz punkt szczepień.

Kadra Centrum Medycznego Borowiczki to wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy służą pacjentom swoim doświadczeniem i wiedzą. Przychodnia posiada nowoczesny sprzęt do przeprowadzania badań podstawowej opieki zdrowotnej, zabiegów stomatologicznych, leczenia ran, EKG, RTG.

Z myślą o dzieciach i ich komforcie w Centrum Medycznym Borowiczki funkcjonuje kącik dziecięcy, gdzie maluchy oczekujące na wizytę mogą się pobawić.

W pobliżu Centrum Medycznego Borowiczki działa Miejski Ośrodek Opieki Społecznej, świetlica Promyczek, biblioteka, sklep spożywczy oraz kwiaciarnia.

Pacjenci mogą korzystać z przestronnego parkingu przed przychodnią. Dojazd do Centrum Medycznego Borowiczki możliwy jest również komunikacją miejską – autobusami linii 3 i 4.

Warto wiedzieć
Punkt pobrań laboratoryjnych
Gabinet zabiegowy
Wyniki on-line

W Centrum Medycznym Borowiczki można samodzielnie sprawdzić wynik badań on-line. Wystarczy wejść na stronę ziplaboratoria.pl/wyniki-on-line/, kliknąć w zakładkę wyniki on-line w lewym górnym rogu. Następnie należy wpisać numer PESEL oraz numer badania, co pozwoli pobrać wyniki.